Faq

Badania naukowe jednoznacznie dowiodły skuteczność promieni UV-C w zwalczaniu pleśni, grzybów, wirusów takich jak SARS, H1N1, H5N1, koronawirusów wywołujących chorobę COVID-19 oraz niebezpiecznych, chorobotwórczych bakterii. Ta metoda dezynfekcji powietrza jest szczególnie zalecana przez WHO ponieważ jest bezpieczna i skuteczna.

Nie. W odróżnieniu od dezynfekcji chemicznej, mogącej utrzymać się na powierzchni, odkażanie z użyciem lamp UV-C pozostawia powierzchnie 100% bezpieczne dla kontaktu ze skórą.

Urządzenie przeznaczone do pomieszczeń o kubaturze do 60 m3, czyli około 20 m2. Odkażenie takiej kubatury powinno zająć około jednej godziny.. W przypadku pomieszczeń, gdzie jest stała obecność ludzi zalecamy ustawienie działania urządzenia w trybie ciągłym.

Przepływowy oczyszczacz powietrza zmniejsza ilość kurzu, który jest obecny w powietrzu i osadza się na filtrze urządzenia M75, ale nie zastąpi odkurzacza i mechanicznego usuwania kurzu.

Tak, poza działaniem sterylizującym powietrze, neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Ozonowanie pomieszczeń również zabija bakterie, zwalcza grzyby i pleśnie. Jednakże ozonowanie nie zabija wirusów. Ponad to ozonowanie nie powinno się odbywać w obecności ludzi, gdyż może być szkodliwe dla zdrowia, co wyklucza działanie urządzeń ozonujących w trybie ciągłym.

Zastosowaliśmy ultra cichy, specjalny wentylator z wyważanymi łopatkami, najlepszy dostępny na rynku. Działanie urządzenia jest praktycznie niesłyszalne.

ul. Beniowskiego 34, 80-382 Gdańsk
tel. 601-777-566
tel. 721-282-608
e-mail: info@luvt.pl

Opracowanie i wdrożenie nowej generacji urządzenia elektronicznego do oczyszczania powietrza dedykowanego dla osób z problemami wydolności oddechowej.
Copyright 2020

has been added to the cart. View Cart